Organ Prowadzący

Nauczyciel

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 27.10.2016r

27 października w naszej szkole odbyły się dwa, coroczne Bale Wszystkich Świętych. Dzieci przebrały się za ulubione postaci świętych, a także uczyły się o nich kilku cech z ich życia. Byli między innymi: św. Jakub, Anioły, św. Maryja, św. Józef, św. Florian, św. Kinga i wielu, wielu innych.
Podczas imprez nie zabrakło również ciekawych konkursów, np. Zagadki o Świętych, Karaoke znanych piosenek religijnych, a także wybór najlepszego stroju postaci Świętego.
Radości i zabawy nie było końca! Wszyscy bardzo dobrze bawili się podczas balu. Każdy uczestnik otrzymał również tzw. „Bożą Krówkę” czyli cukierek z cytatem świętego.
Ponadto, imprezę zorganizowaną dla dzieci spoza naszej szkoły, uświetnił wspaniały Animator – Przemysław Tryniszewski z firmy „Klaun Wesołek”. Było wiele tańców integracyjnych, kolorowych świateł i… mnóstwo zabawy! A na końcu również dzieci otrzymały po baloniku.

Zapraszamy do nas

Nasz Absolwent

Koniecznie tu zajrzyj!

michallegan

Czym szkola musi być...?

gim

Polecamy

Tu jesteśmy:

google-maps

 

dziecko1

sieciaki

zaprzyjaźniona strona

splash

zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu, logowania, prowadzenia danych statystycznych, świadczenia usług multimedialnych oraz wsparcia usług społecznościowych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Cookie.