Organ Prowadzący

Nauczyciel

Taki Ja i taki Ty może świętym być...

Bal Wszystkich Świętych

Jak co roku w naszej szkole odbył się BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, tego dnia dzieci z klas 0-3 przebrały się za swoich ulubionych świętych i szkoła zamieniła się na chwilę w prawdziwe niebo.
Nauczyciele mieli okazję wylosować świętego pomocnika z którym zaprzyjaźnią się szczególnie w tym roku i powierzą mu swoje szkolne problemy.
Wspaniała zabawa rozpoczęła się o godzinie 10, sala zgromadziła naszych małych świętych, którzy w anielskim nastroju tańczyli w rytm muzyki. Wolontariusze z naszej szkoły poprowadzili taneczne zabawy, a gdy już zabrakło sił, znaleźliśmy chwilkę na odpoczynek.
Nie zabrakło oczywiście prezentacji stroju świętego oraz zagadek z nim związanych.
Na koniec można było sprawdzić, czy łatwo jest zakładać aureolę z zamkniętymi oczami? Ta aureola była oczywiście z tektury, a my możemy się zastanowić dzisiaj nad własną aureolą, czy widać po moim zachowaniu, czynach i po mojej osobie, że chcę być święty, czyli chcę być kiedyś w niebie?
Przy tej okazji życzymy wszystkim, aby zechcieli iść w pełni swoją drogą aż do świętości!
Ewa Pogorzelska.

 

 

 

 

Zapraszamy do nas

Nasz Absolwent

Koniecznie tu zajrzyj!

michallegan

Czym szkola musi być...?

gim

Polecamy

Tu jesteśmy:

google-maps

 

dziecko1

sieciaki

zaprzyjaźniona strona

splash

zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu, logowania, prowadzenia danych statystycznych, świadczenia usług multimedialnych oraz wsparcia usług społecznościowych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Cookie.